Jednym z nich jest komunikacja między ginekologiem czy położną, którzy prowadzą ciążę, a przyszłą mamą. W badaniu udział wzięły nie tylko przyszłe matki, ale także ich najbliżsi – partnerzy, mężowie, rodzeństwo i rodzice. Wszelkie treści zamieszczone na Portalu (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.

Na temat zadowolenia z życia, opinii na temat innych pań oraz definiowania kobiecości przez same kobiety oraz mężczyzn. Z badania wynika też, że większość Polek (55 proc.) ma w życiu więcej niż jednego partnera seksualnego. Najwięcej z nas (30 proc.) miało 2-3 partnerów seksualnych. Największym źródłem satysfakcji jest dla kobiet ich życie uczuciowe (71%) oraz relacje towarzyskie (67%). Najmniej zadowolone są z pracy (56%) oraz relacji z innymi ludźmi, spoza własnego kręgu towarzyskiego (55%). Co ciekawe, na zadowolenie z życia w obszarze związanym z najbliższą rodziną wskazuje tylko 60% kobiet.

Pracujące Polki: Zarabiają O 20 Proc Mniej Niż Mężczyźni, Mają Więcej Obowiązków Domowych

Może to być także wynik zaburzeń psychicznych, wielu chorób lub traumatycznych przeżyć (np. molestowania lub gwałtu). Polki mają także wiele różnych preferencji seksualnych. Część z nich wybiera https://randkowyserwis.pl/serwisy-randkowy-dla-kobiet/ romantyczne uniesienia miłosne, pełne klasycznych pozycji seksualnych i zmysłowej gry wstępnej. Inne wybierają ciekawe gadżety dla siebie i swojego partnera, aby urozmaicić stosunek.

  • Patrząc na przedziały wiekowe ujęte w badaniu, widać, że atrakcyjnymi kobietami czują się głównie Polki mające od 23 do 35 lat.
  • Biedronka to największy prywatny pracodawca w Polsce.

Jako podstawowy filar szczęścia wymienia relacje z ludźmi, 15 proc. – samorozwój, tyle samo – poczucie bezpieczeństwa, na kolejnych pozycjach znalazły się zdrowie i pieniądze (tylko 1 proc.!). Polki przyznają, że ochota na miłosne igraszki zależy od atmosfery w związku.

Życie Na Własnych Zasadach Według Polek

Wydłużanie urlopów rodzicielskich to dążenie do tego, by matka stała się zawodem. A to do niczego nie prowadzi” – powiedziała w wywiadzie „Matka to nie zawód”, którym Kongres Kobiet zainicjował kampanię „Superwoman na rynku pracy”. Kobiet w Polsce deklaruje poczucie całkowitego szczęścia. Nie umie określić swojego obecnego stanu lub ciągle szuka właściwej drogi. W tym bardzo mały odsetek pań [5 proc. – pink.] mówi otwarcie, że nie są szczęśliwe – podkreśla w rozmowie z agencją Newseria Biznes Ewa Łusiak, koordynatorka kampanii Naturalnie 5zczęśliwe.

jak zadowolić Polkę

Usługa Click & Collect pozwala Tobie wygodnie robić zakupy w domu , które możesz zamówić poprzez naszą stronę i odebrać w najbliższym sklepie stacjonarnym. Gdy zamówisz towar poprzez usługę Click & Collect, nie ponosisz kosztów wysyłki. Za towar zapłacisz w sklepie przy odbiorze. W ciągu 30 minut otrzymasz powiadomienie, że zamówiony towar jest gotowy do odbioru. Łączenie pracy z pasją daje nam ogromną satysfakcję. Zwłaszcza gdy oprócz odczuwanego przez nas zadowolenia, widzimy zadowolenie klientów.